Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103R-561JS
103R-561JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103R-561JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103R-561JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 103R-561JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18588 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103R ratings -
Q @ Freq 22 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103R-561JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 560nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 195MHz
gedetailleerde beschrijving 560nH Unshielded Inductor 590mA 278 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 278 mOhm Max
Huidige score 590mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:103R-561J
  • fabrikanten:API Delevan