Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103R-682GS
103R-682GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103R-682GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103R-682GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer 103R-682GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8365 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103R ratings -
Q @ Freq 22 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103R-682GS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 6.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 50MHz
gedetailleerde beschrijving 6.8µH Unshielded Inductor 210mA 2.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Huidige score 210mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:103R-681K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM
  • Op voorraad:27880
  • Deel#:103R-681H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:13322
  • Deel#:103R-682G