Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105-121HS
105-121HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105-121HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105-121HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8092 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 105-121HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8092 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105 ratings -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105-121HS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 120nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 500MHz
gedetailleerde beschrijving 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Huidige score 830mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:105-121F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:6573
  • Deel#:105-121KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:18846
  • Deel#:105-1106-001
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:OR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
105-1110-001 Image
  • Deel#:105-1110-001
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:CONN JACK TEST HORIZ INSUL
  • Deel#:105-122G
  • Beschrijving:FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD