Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105-151JS
105-151JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105-151JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105-151JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13715 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 105-151JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13715 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105 ratings -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105-151JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 150nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 440MHz
gedetailleerde beschrijving 150nH Unshielded Inductor 775mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Huidige score 775mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:105-151KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:17414
  • Deel#:105-1310-002
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:BL .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
  • Op voorraad:84627
  • Deel#:105-151M
  • fabrikanten:API Delevan
  • Deel#:105-151G
  • Deel#:105-152GS
  • Beschrijving:FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
  • Deel#:105-1304-002
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:GN .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
  • Deel#:105-152F