Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105-681JS
105-681JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105-681JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105-681JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 16025 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 105-681JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 16025 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105 ratings -
Q @ Freq 35 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105-681JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 680nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 160MHz
gedetailleerde beschrijving 680nH Unshielded Inductor 395mA 620 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 620 mOhm Max
Huidige score 395mA Current - Verzadiging -