Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105-821FS
105-821FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105-821FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105-821FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5734 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 105-821FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5734 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105 ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105-821FS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 820nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 155MHz
gedetailleerde beschrijving 820nH Unshielded Inductor 385mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Huidige score 385mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:105-821K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:23878
  • Deel#:105-682G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM