Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105R-122FS
105R-122FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105R-122FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105R-122FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 105R-122FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5039 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105R ratings -
Q @ Freq 25 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105R-122FS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 115MHz
gedetailleerde beschrijving 1.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Huidige score 310mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:105R-121K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM