Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105R-181HS
105R-181HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105R-181HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105R-181HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 105R-181HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8786 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105R ratings -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105R-181HS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 180nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 405MHz
gedetailleerde beschrijving 180nH Unshielded Inductor 710mA 190 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Huidige score 710mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:105R-182F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
  • Op voorraad:6019
  • Deel#:105R-181F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:6161
  • Deel#:105R-181H
  • Deel#:105R-181K