Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105R-392FS
105R-392FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105R-392FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105R-392FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer 105R-392FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6191 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105R ratings -
Q @ Freq 25 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105R-392FS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 3.9µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 57MHz
gedetailleerde beschrijving 3.9µH Unshielded Inductor 185mA 2.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max
Huidige score 185mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:105R-392F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:7061
  • Deel#:105R-392G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:8667
  • Deel#:105R-392H
  • Deel#:105R-392K