Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105R-471GS
105R-471GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105R-471GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105R-471GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 105R-471GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7310 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105R ratings -
Q @ Freq 35 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105R-471GS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 470nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 178MHz
gedetailleerde beschrijving 470nH Unshielded Inductor 555mA 310 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Huidige score 555mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:105R-471K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:27515
  • Deel#:105R-472F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
  • Op voorraad:7104
  • Deel#:105R-392J
  • Beschrijving:FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
  • Deel#:105R-471G
  • Deel#:105R-471H
  • Deel#:105R-392K