Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 105R-822FS
105R-822FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 105R-822FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 105R-822FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 105R-822FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5277 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 105R ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 105R-822FS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 40MHz
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Unshielded Inductor 135mA 5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Huidige score 135mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:105R-821G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
  • Op voorraad:9149
  • Deel#:105R-821K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:27619
  • Deel#:105R-822K
  • Deel#:105R-821J
  • Deel#:105R-822F