Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 108-563FS
108-563FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 108-563FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 108-563FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5519 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 108-563FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5519 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 108 ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 108-563FS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 56µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 8.5MHz
gedetailleerde beschrijving 56µH Unshielded Inductor 33mA 23 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 23 Ohm Max
Huidige score 33mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:108-563JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:15915
  • Deel#:108-563G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:7309
  • Deel#:108-683G
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD