Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 108-823FS
108-823FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 108-823FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 108-823FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5806 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 108-823FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5806 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 108 ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 108-823FS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 82µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 8MHz
gedetailleerde beschrijving 82µH Unshielded Inductor 30mA 28 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Huidige score 30mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:108-823G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:7029
  • Deel#:108-683JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 32MA 23 OHM SMD
  • Op voorraad:16525
  • Deel#:108-683K
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD