Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 108R-153FS
108R-153FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 108R-153FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 108R-153FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 108R-153FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5842 pcs Data papier 105(R),108(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 108R ratings -
Q @ Freq 32 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 108R-153FS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 15µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 24MHz
gedetailleerde beschrijving 15µH Unshielded Inductor 79mA 4.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Huidige score 79mA Current - Verzadiging -