Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1210-033J
1210-033J
1210-033J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210-033J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210-033J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 89152 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1210-033J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 89152 pcs Data papier 1210(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1210 ratings -
Q @ Freq 40 @ 50MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Andere namen 1210-033J TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 3.3nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.7GHz
gedetailleerde beschrijving 3.3nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Huidige score 1.562A Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
1210-039K Image
  • Deel#:1210-039K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM
  • Op voorraad:93727
1210-027K Image
  • Deel#:1210-027K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
  • Op voorraad:88128
1210-039M Image
  • Deel#:1210-039M
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
1210-047M Image
  • Deel#:1210-047M
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM