Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1210R-272G
1210R-272G
1210R-272G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1210R-272G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1210R-272G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer 1210R-272G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69083 pcs Data papier 1210(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) afscherming Unshielded
Serie 1210R ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 1210R-272G TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 2.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 65MHz
gedetailleerde beschrijving 2.7µH Unshielded Inductor 411mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Huidige score 411mA Current - Verzadiging -