Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1331-392J
1331-392J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1331-392J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1331-392J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 34776 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1331-392J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 34776 pcs Data papier 1331(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm) afscherming Shielded
Serie 1331 ratings -
Q @ Freq 50 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 1331-392J TR 500
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 3.9µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.145" (3.68mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 75MHz
gedetailleerde beschrijving 3.9µH Shielded Inductor 173mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Huidige score 173mA Current - Verzadiging 173mA