Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-101KS
160-101KS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-101KS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-101KS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5516 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-101KS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5516 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 160-101KS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Iron Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 25MHz
Inductie 100nH Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 600MHz gedetailleerde beschrijving 100nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max Huidige score 1.295A