Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-222FS
160-222FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-222FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-222FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1569 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-222FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1569 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 36 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160-222FS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 2.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 98MHz
gedetailleerde beschrijving 2.2µH Unshielded Inductor 370mA 930 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 930 mOhm Max
Huidige score 370mA Current - Verzadiging -