Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160-273GS
160-273GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160-273GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160-273GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1935 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160-273GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1935 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160 ratings -
Q @ Freq 47 @ 2.5MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160-273GS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 27µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 17MHz
gedetailleerde beschrijving 27µH Unshielded Inductor 145mA 6.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.1 Ohm Max
Huidige score 145mA Current - Verzadiging -