Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1641-223J
1641-223J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1641-223J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1641-223J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 67444 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1641-223J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 67444 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie 1641 ratings -
Q @ Freq 45 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 1641-223J TR 2500
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 41MHz
gedetailleerde beschrijving 22µH Shielded Molded Inductor 295mA 960 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 960 mOhm Max
Huidige score 295mA Current - Verzadiging 220mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:1641-221H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH
  • Op voorraad:92010
  • Deel#:1641-222J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 665MA 190 MOHM
  • Op voorraad:59157
1641-224K Image
  • Deel#:1641-224K
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH