Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1641-331J
1641-331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1641-331J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1641-331J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 67423 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer 1641-331J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 800MA 130 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 67423 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie 1641 ratings -
Q @ Freq 46 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 1641-331J TR 2500
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 250MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Shielded Molded Inductor 800mA 130 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Huidige score 800mA Current - Verzadiging 800mA