Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 1812R-121G
1812R-121G
1812R-121G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812R-121G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812R-121G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812R-121G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50544 pcs Data papier 1812(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) afscherming Unshielded
Serie 1812R ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 1812R-121G TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 120nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.190" (4.83mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 600MHz
gedetailleerde beschrijving 120nH Unshielded Inductor 818mA 300 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Huidige score 818mA Current - Verzadiging -