Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 2150R-28F
2150R-28F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2150R-28F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2150R-28F
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2150R-28F Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 25823 pcs Data papier 2150(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm) afscherming Unshielded
Serie 2150R ratings -
Q @ Freq 45 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 2150R-28F TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 15µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 32MHz
gedetailleerde beschrijving 15µH Unshielded Molded Inductor 520mA 520 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max
Huidige score 520mA Current - Verzadiging -