Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 2500R-32J
2500R-32J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2500R-32J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2500R-32J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2MH 79MA 22 OHM TH
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2500R-32J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2MH 79MA 22 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51504 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm) afscherming Unshielded
Serie 2500R ratings -
Q @ Freq 60 @ 250kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen 2500R-32J TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 250kHz Inductie 1.2mH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.7MHz
gedetailleerde beschrijving 1.2mH Unshielded Molded Inductor 79mA 22 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 22 Ohm Max
Huidige score 79mA Current - Verzadiging -