Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 2512R-272J
2512R-272J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2512R-272J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2512R-272J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
(in US Dollars)
750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2512R-272J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 75557 pcs Data papier 2512(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm) afscherming Unshielded
Serie 2512R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 2512R-272J TR 750
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 2.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.110" (2.79mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 2.7µH Unshielded Inductor 865mA 540 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Huidige score 865mA Current - Verzadiging 649mA