Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 2534R-68H
2534R-68H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2534R-68H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2534R-68H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68MH 18MA 510 OHM TH
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2534R-68H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68MH 18MA 510 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3904 pcs Data papier 2534(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.250" Dia (6.35mm) afscherming Unshielded
Serie 2534R ratings -
Q @ Freq 30 @ 79kHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen 2534R-68H BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 79kHz Inductie 68mH
Hoogte - Zittend (Max) 0.345" (8.76mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 150kHz
gedetailleerde beschrijving 68mH Unshielded Molded Inductor 18mA 510 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 510 Ohm Max
Huidige score 18mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:2534R-66J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 56MH 19.5MA 430 OHM TH
  • Op voorraad:5896
  • Deel#:2534R-66L
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:8686
  • Deel#:2534R-66K
  • Deel#:2534R-64L
  • Beschrijving:FIXED IND 47MH 21.5MA 365 OHM TH
  • Deel#:2534R-62L
  • Beschrijving:FIXED IND 39MH 23MA 295 OHM TH
  • Deel#:2534R-68J
  • Deel#:2534R-72K
  • Beschrijving:FIXED IND 100MH 15.8MA 670 OHM
  • Deel#:2534R-70J
  • Beschrijving:FIXED IND 82MH 16.6MA 605 OHM TH
  • Deel#:2534R-70L
  • Deel#:2534R-64K
  • Deel#:2534R-68K