Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 2727R-16F
2727R-16F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2727R-16F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2727R-16F
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180UH 105MA 17 OHM TH
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2727R-16F Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180UH 105MA 17 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1475 pcs Data papier 2727(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm) afscherming Unshielded
Serie 2727R ratings -
Q @ Freq 45 @ 790kHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen 2727R-16F BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 180µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.300" (7.62mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 6.4MHz
gedetailleerde beschrijving 180µH Unshielded Toroidal Inductor 105mA 17 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 17 Ohm Max
Huidige score 105mA Current - Verzadiging -