Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3090-182J
3090-182J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3090-182J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3090-182J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 245MA 1.25 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 27270 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3090-182J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 245MA 1.25 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 27270 pcs Data papier 3090(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 3090 ratings -
Q @ Freq 24 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3090-182J TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.050" (1.27mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 85MHz
gedetailleerde beschrijving 1.8µH Unshielded Inductor 245mA 1.25 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Huidige score 245mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:3090-221K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 220NH 690MA 160 MOHM
  • Op voorraad:31358
  • Deel#:3090-221F
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:8468
  • Deel#:3090-222F
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM
  • Deel#:3090-220M
  • Beschrijving:FIXED IND 22NH 765MA 140 MOHM