3090-271H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3090-271H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 3090-271H |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 3090-271H | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 7303 pcs | Data papier | 3090(R) Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±3% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | 3090 | ratings | - |
| Q @ Freq | 34 @ 25MHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | Nonstandard | Andere namen | 3090-271H TR 50 Q7003006 T1851828 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Iron Powder |
| Inductiefrequentie - test | 25MHz | Inductie | 270nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.050" (1.27mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 250MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 270nH Unshielded Inductor 615mA 200 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 200 mOhm Max |
| Huidige score | 615mA | Current - Verzadiging | - |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
3090-330J - fabrikanten:
API Delevan - Beschrijving:
FIXED IND 33NH 640MA 185 MOHM - Op voorraad:
- Deel#:
3090-222K - fabrikanten:
API Delevan - Beschrijving:
FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM - Op voorraad:
3090-272J - fabrikanten:
FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM - Op voorraad:
3090-221K - fabrikanten:
FIXED IND 220NH 690MA 160 MOHM - Op voorraad:
3090-222F - fabrikanten:
3090-271G - fabrikanten:
FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM - Op voorraad:
3090-271F - fabrikanten:
3090-222G - fabrikanten:
3090-221H - fabrikanten:
3090-272H - fabrikanten: