Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3090R-331G
3090R-331G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3090R-331G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3090R-331G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 550MA 250 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 3090R-331G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 550MA 250 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10241 pcs Data papier 3090(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 3090R ratings -
Q @ Freq 34 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3090R-331G TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.050" (1.27mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 220MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Inductor 550mA 250 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Huidige score 550mA Current - Verzadiging -