Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-102FS
3094-102FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-102FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-102FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2394 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-102FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2394 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 75 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-102FS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 130MHz
gedetailleerde beschrijving 1µH Unshielded Inductor 380mA 340 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Huidige score 380mA Current - Verzadiging -