Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-153FS
3094-153FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-153FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-153FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 115MA 3.7 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2348 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-153FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 115MA 3.7 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2348 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 60 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-153FS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 15µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 22MHz
gedetailleerde beschrijving 15µH Unshielded Inductor 115mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Huidige score 115mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:3094-153GS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:3492
  • Deel#:3094-153KS
  • fabrikanten:API Delevan