Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-183JS
3094-183JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-183JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-183JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 18UH 114MA 3.8 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8103 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-183JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 18UH 114MA 3.8 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8103 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 60 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-183JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 18µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 17MHz
gedetailleerde beschrijving 18µH Unshielded Inductor 114mA 3.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Huidige score 114mA Current - Verzadiging -