Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-222GS
3094-222GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-222GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-222GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 230MA 900 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3701 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-222GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 230MA 900 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3701 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 65 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-222GS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 2.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 80MHz
gedetailleerde beschrijving 2.2µH Unshielded Inductor 230mA 900 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Huidige score 230mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:3094-184KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 180UH 52MA 18 OHM SMD
  • Op voorraad:14707
  • Deel#:3094-223JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 113MA 3.9 OHM SMD