Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-823JS
3094-823JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-823JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-823JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8388 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-823JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8388 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 60 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-823JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 82µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 9MHz
gedetailleerde beschrijving 82µH Unshielded Inductor 64mA 12 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Huidige score 64mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:3094-822KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD
  • Op voorraad:14118
3094-C Image
3094-A Image
3094-B Image
  • Deel#:3094-824KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 820UH 26MA 70 OHM SMD