Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094R-102FS
3094R-102FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094R-102FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094R-102FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094R-102FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2807 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094R ratings -
Q @ Freq 75 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094R-102FS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 130MHz
gedetailleerde beschrijving 1µH Unshielded Inductor 380mA 340 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Huidige score 380mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
30947 Image
  • Deel#:30947
  • fabrikanten:Wiha
  • Beschrijving:WIRE STRIPPING PLIER 4 - 28 AWG
  • Op voorraad:3636
30943 Image
  • Deel#:30943
  • fabrikanten:Wiha
  • Beschrijving:PLIERS BOX JOINT 10"
  • Op voorraad:3444
  • Beschrijving:PLIERS ADJUSTABLE 12.0"