Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094R-472FS
3094R-472FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094R-472FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094R-472FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer 3094R-472FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 170MA 1.6 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2963 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094R ratings -
Q @ Freq 60 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094R-472FS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 4.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 42MHz
gedetailleerde beschrijving 4.7µH Unshielded Inductor 170mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Huidige score 170mA Current - Verzadiging -