Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4232-102J
4232-102J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4232-102J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4232-102J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 68043 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4232-102J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 68043 pcs Data papier 4232(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) afscherming Unshielded
Serie 4232 ratings -
Q @ Freq 10 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4232-102J TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 90MHz
gedetailleerde beschrijving 1µH Unshielded Wirewound Inductor 284mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Huidige score 284mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
4232 Image
  • Deel#:4232-101J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
  • Op voorraad:65733
  • Deel#:4232-103K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
  • Op voorraad:84034
  • Deel#:4232-101K
  • Deel#:4232-102H
  • Deel#:4232-121J
  • Beschrijving:FIXED IND 120NH 493MA 500 MOHM
  • Deel#:4232-102F
  • Deel#:4232-121G
  • Deel#:4232-101H
  • Deel#:4232-102G
  • Deel#:4232-101F