Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4302-272H
4302-272H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4302-272H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4302-272H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 29791 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4302-272H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 29791 pcs Data papier 4302(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) afscherming Unshielded
Serie 4302 ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4302-272H TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 2.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 45MHz
gedetailleerde beschrijving 2.7µH Unshielded Inductor 305mA 1.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Huidige score 305mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4302-271G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 270NH 890MA 190 MOHM
  • Op voorraad:21319
  • Deel#:4302-223H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD
  • Op voorraad:35597
  • Deel#:4302-271H
  • Deel#:4302-273G
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
  • Deel#:4302-272F
  • Deel#:4302-331F
  • Beschrijving:FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM
  • Deel#:4302-223K
  • Deel#:4302-272K