Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4302R-103J
4302R-103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4302R-103J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4302R-103J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 4302R-103J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 180MA 4.5 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 57048 pcs Data papier 4302(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) afscherming Unshielded
Serie 4302R ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4302R-103J TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 18MHz
gedetailleerde beschrijving 10µH Unshielded Inductor 180mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Huidige score 180mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4302R-103K
  • fabrikanten:API Delevan