Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4302R-331G
4302R-331G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4302R-331G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4302R-331G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 4302R-331G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23844 pcs Data papier 4302(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) afscherming Unshielded
Serie 4302R ratings -
Q @ Freq 40 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4302R-331G TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 180MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Inductor 865mA 200 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Huidige score 865mA Current - Verzadiging -