Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379-472JS
4379-472JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379-472JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379-472JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 300MA 540 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9064 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4379-472JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 300MA 540 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9064 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379 ratings -
Q @ Freq 115 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379-472JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 4.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 56MHz
gedetailleerde beschrijving 4.7µH Shielded Inductor 300mA 540 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Huidige score 300mA Current - Verzadiging -