Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379-563JS
4379-563JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379-563JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379-563JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56UH 120MA 3.5 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8409 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4379-563JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56UH 120MA 3.5 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8409 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379 ratings -
Q @ Freq 110 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379-563JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 56µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 14MHz
gedetailleerde beschrijving 56µH Shielded Inductor 120mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Huidige score 120mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4379-563KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:10276
  • Deel#:4379-563HS
  • fabrikanten:API Delevan