Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379R-122JS
4379R-122JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379R-122JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379R-122JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 4379R-122JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 650MA 90 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8077 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379R ratings -
Q @ Freq 90 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379R-122JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 150MHz
gedetailleerde beschrijving 1.2µH Shielded Inductor 650mA 90 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Huidige score 650mA Current - Verzadiging -