Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379R-153JS
4379R-153JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379R-153JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379R-153JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 170MA 1.8 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 4379R-153JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 170MA 1.8 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6999 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379R ratings -
Q @ Freq 100 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379R-153JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 15µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 30MHz
gedetailleerde beschrijving 15µH Shielded Inductor 170mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Huidige score 170mA Current - Verzadiging -