4379R-394JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379R-394JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 4379R-394JS |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 390UH 72MA 9.7 OHM SMD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 650 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 4379R-394JS | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 390UH 72MA 9.7 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 6701 pcs | Data papier | 4379(R) Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±5% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) | afscherming | Shielded |
| Serie | 4379R | ratings | - |
| Q @ Freq | 100 @ 790kHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 2-SMD | Andere namen | 4379R-394JS TR 650 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 790kHz | Inductie | 390µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.140" (3.56mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 4MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 390µH Shielded Inductor 72mA 9.7 Ohm Max 2-SMD | DC Resistance (DCR) | 9.7 Ohm Max |
| Huidige score | 72mA | Current - Verzadiging | - |