Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4379R-681HS
4379R-681HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4379R-681HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4379R-681HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 700MA 60 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer 4379R-681HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 700MA 60 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4652 pcs Data papier 4379(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Shielded
Serie 4379R ratings -
Q @ Freq 106 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 4379R-681HS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 680nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 200MHz
gedetailleerde beschrijving 680nH Shielded Inductor 700mA 60 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Huidige score 700mA Current - Verzadiging -