Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4554-331J
4554-331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4554-331J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4554-331J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330UH 540MA 900 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 28064 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4554-331J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330UH 540MA 900 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 28064 pcs Data papier 4554(R),64(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.340" Dia (8.64mm) afscherming Unshielded
Serie 4554 ratings -
Q @ Freq 20 @ 796kHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen 4554-331J 100 BULK
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 796kHz Inductie 330µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.3MHz
gedetailleerde beschrijving 330µH Unshielded Inductor 540mA 900 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Huidige score 540mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4554-270K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 1.6A 120 MOHM TH
  • Op voorraad:55442
  • Deel#:4554-221J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 640MA 650 MOHM
  • Op voorraad:25314
  • Deel#:4554-221K