Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4564-182J
4564-182J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4564-182J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4564-182J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8MH 100MA 9 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 28053 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4564-182J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8MH 100MA 9 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 28053 pcs Data papier 4554(R),64(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.340" Dia (8.64mm) afscherming Unshielded
Serie 4564 ratings -
Q @ Freq 90 @ 252kHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen 4564-182J 100 BULK
Temperatuur -20°C ~ 80°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 252kHz Inductie 1.8mH
Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1MHz
gedetailleerde beschrijving 1.8mH Unshielded Inductor 100mA 9 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 9 Ohm Max
Huidige score 100mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4564-182K
  • fabrikanten:API Delevan